KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 10392109
nr 1039 2109
Kopparstick
2 st, 1800-tal, ramens innermått: 30x33
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 maj 2016
kl 19:09:59
21/5 12:45:59
600 kr
21/5 19:02:58